Пятница
2024-04-19
4:50 AM
Приветствую Вас Гість
RSS
 
Сайт української творчої молоді
Главная Регистрация Вход
ЄВРО 2012 Україна - Польша - Форум »
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Спілкування » Розмови » ЄВРО 2012 Україна - Польша (бу га га! а ми таки всрали Італію))))
ЄВРО 2012 Україна - Польша
TwiggyДата: Воскресенье, 2007-05-13, 2:57 PM | Сообщение # 1
Літератор
Группа: Администраторы
Сообщений: 78
Репутация: 10
Статус: Оффлайн
Тема врешті-решт не нова, але все ж таки! як Вам наша перемога? як оцінюєте шанси збірної? я думаю шо таки круто що ми виграли тендер, але в збірної шансів маловато будет(( зате хоча б готелів понабудовують і доріг нормальних))) вот це реальний плюс ;)))

ось Офіційний сайт


no guts. no glory.
 
genderuwoДата: Суббота, 2007-05-19, 1:32 AM | Сообщение # 2
Споглядач
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 1
Статус: Оффлайн
да, к нам будет приковано внимание мировой общественности, + хорошие дороги + отели но за пять лет нам существенно не поменяться и форейнеры таки увидят как у нас засрано.... а еще попрошайки активизируются...вообщем не думаю что у них останется благоприятное впечатление...но в любом случае это шаг вперед
 
TwiggyДата: Суббота, 2007-05-19, 4:02 PM | Сообщение # 3
Літератор
Группа: Администраторы
Сообщений: 78
Репутация: 10
Статус: Оффлайн
але зате ми уже на ЄВРО 2012) оцініть це Рішення щодо ЄВРО 2012 Мішель Платіні вважає політичним=)

no guts. no glory.
 
DualityДата: Суббота, 2007-06-09, 11:34 PM | Сообщение # 4
Споглядач
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 1
Статус: Оффлайн
А деякі дуже розумні магічні дядбки та тітки кажуть, що у 2012 році всім гаплик - кінець світу. І що тепер робити? І хто в цьому винен? )))

А взагалі то це кльово для нашої країни. По-перше, багато міст приведуть до ладу, перебудують ОЛІМПІЙСЬКИЙ в Києві і ще багато чого. По-друге, приїдуть багаті та пузаті європейські дядьки і поповнять наш Держбюджет. По-третє, податкова зараз штормить маленькі фірми, щоб назбирати гроші на це велике дійство, а ось це вже не весело.


Ні...мене це абсолютно не гребе...
 
TwiggyДата: Воскресенье, 2007-06-10, 1:35 AM | Сообщение # 5
Літератор
Группа: Администраторы
Сообщений: 78
Репутация: 10
Статус: Оффлайн
wacko

no guts. no glory.
 
Форум » Спілкування » Розмови » ЄВРО 2012 Україна - Польша (бу га га! а ми таки всрали Італію))))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг от uCoz